Nové EP kapely Bert & Friends "Panna a netvor" právě vychází

Členové kapely Bert & Friends o sobě tvrdí, že se vrátili v čase z roku 2050 a přišli svými songy zachránit hudební scénu. V roce 2021 oslaví teprve páté narozeniny, ale to jim nebrání si udělat radost v podobě hudebních songů. Nové EP o 4 skladbách vychází přesně rok po předchozím EP SUPR.

Natáčelo se ve staré stodole u Máchova jezera a přes krátkou stopáž je Panna a netvor po hudební stránce natolik bohatá a celistvá kompozice, že působí jako plnohodnotné album. Proto se i nadále drží hesla, že méně je někdy více a svědčí o tom i fakt, že každá skladba je skutečně dělána napříč hudebním spektrem. Na albu se objeví netradiční instrumentální kompozice Vstupte, popové songy Amore mio a Piš mi básně a uklidňující song Ejchuchu.

„Tohle album je zamýšleno hlavně jako celek. Je na posluchačích, aby si tu hudební cestu prošli a sami objevili významy a symboliky, které jsme do něj vložili, takže nechci spoilerovat - právě v těch prožitcích je podle mě velká hodnota,“ uvedl k albu frontman kapely Albert Romanutti.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments