Nové album Alice Coopera vyjde 26. února a glorifikuje Detroit jako hlavní město hard rocku

Král rockových šoků Cooper oslavil 4. února 73 narozeniny a tak si udělal radost a na 26. února připravil vydání svého alba "Detroit Stories". Album pojmenoval podle města, kde původně začala cesta Alicovy první sestavy dobýt světová pódia a současně má být poctou nejbláznivějšímu rock'n'rollovému městu. Alice Cooper tak navazuje na své EP z roku 2019 "Breadcrumbs".

„Narodil jsem se v Detroitu a považuji ho za hlavní město hard rocku Spojených států. Z Detroitu pocházejí také The Stoges, MC5, Bob Seger nebo Ted Nugent. My všichni jsme byli hard rockem a elektrickou kytarou napumpované rokenrolové kapely a z nějakého důvodu se právě Detroit stal domovem tvrdého rocku. Proto jsem si předsevzal, že udělám album, které bude poctou tomuto městu. Detroitu dlužím hodně,“ vysvětlil rockový dinosaurus Cooper.

Album kromě Alice Coopera představí také několik hostů, mezi nimiž nechybí třeba Joe Bonamassa nebo Wayne Kramer (MC5). Nahrávka bude dostupná v několika formátech a našinec si ji už nyní může předobjednat v Sparkshopu.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments