Noel Gallagher tento týden představí novou hudbu

Kolem bratrů Gallagherových se toho stále píše a děje hodně a čerstvě Noel informoval přes sociální sítě, že s datem 29. dubna představí svou novinku. Nenapsal žádné podrobnosti, nenastínil nic kolem své hudby - jen na žlutém podkladu zveřejnil fialovým písmem datum. Ale ledasco se už proneslo v kuloárech. A možná se někteří budou divit.
V podcastu Matta Morgana se nechal slyšet:

„Byl jsem trochu ve studiu. Trochu v běhu, nějaké mega melodie, ale opravdu skvělé. Dělám písničky pro nové album. Kdybych tam nechodil každý den, nevím, kde bych teď byl.“

První náznaky naznačují, že by Noel mohl svou novou hudbu stavět na psychedelických vlivech jeho poslední nahrávky. Sám totiž připustil, že experimentuje s „electro shimmer pop“.

„Ve skutečnosti to není elektro. Je to jen proto, že jejich ukázky, když uslyšíte hotovou věc, bude to k nepoznání, ale bude to stále mít stejnou atmosféru, “řekl Noel tajemně ke své nové produkci.

Přitom to není tak dávno, kdy Gallagher nahrál novou skladbu se Shaunem Ryderem, která má být součástí překvapivé novinky.

„Bude to číslo jedna. Jsou to dvě manchesterské legendy, které spolu zpívají a zní to úžasně.“ Uvedl na adresu spolupráce Ryder.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments