Noel Gallagher lituje, že svět už nebude mít v hudbě velké osobnosti

Bratři Gallagherové si nikdy nebrali servítky a svým žargonem vždy nazývali vše pravými jmény bez skrupulí. Ne jinak tomu je i v novém případě Noela Gallaghera. V podcastu "Matt Morgan's Funny How?" se hvězda Oasis rozpovídala o tom, jak bídně na tom současná hudební scéna je:

„V dnešní hudbě záleží jenom na vzhledu. Vidím to na dnešních mladých lidech v hudebním průmyslu. Všichni vypadají ku***sky dobře, mají tetování, image a další kraviny, ale ve skutečnosti jsou úplně na h**no, nemají vůbec co říct. Nejvýdělečnější interpreti jsou sr**ky, zatímco za mých let byli nejvýdělečnější umělci zároveň těmi nejlepšími. Největší kapela světa obvykle byla nejlepší kapela světa. Dneska je největší zas**ná Taylor Swift. Cože!? Jděte do p***le,“ ulevil si v rozhovoru s britským moderátorem.

Také si posteskl nad absencí rockových hvězd:

„Už nikdy nebude další David Bowie, další Marc Bolan, další Freddie Mercury, žádná pořádná rocková hvězda. Já sám se za rockovou hvězdu nepovažuju, jsem spíše písničkář, dříč. Mám na mysli okázalé rockové hvězdy. A takové už nikdy nebudou, protože muzikanti už nikdy nebudou takhle vydělávat. A ti, kteří vydělávají jako Ed Sheeran, si můžou nas**t. Už nebudou žádné soukromé tryskáče a nikdo si už jako David Bowie nenakráčí na King's Cross Station v nacistickém obleku, protože všichni se bojí sociálních médií.“

Noel Gallagher
Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments