Největší rockový festival Masters of Rock přeložen na červenec 2022

Ano, bohužel je to tak a dalo by se říci, že „padají festivalové hlavy“. Další v řadě je legendární a největší rockový festival Masters of Rock, který, podle slov ředitele Pragokoncertu a strůjce festivalu Jiřího Darona , je přesunut na příští rok.

„Festival překládáme už podruhé. Jsou to dvě promarněná léta. Pro nás jako pro pořadatele i pro fanoušky z hlediska zábavy a dovolené,“ uvedl Daron k druhému zrušení 18. ročníku festivalu, na kterém byli jako headlineři číslo jedna nasmlouváni Judas Priest a jim v zádech Nightwish a Amont Amarth. Zahraničním hvězdám podle Darona nebude zřejmě ani v létě vzhledem k epidemické situaci umožněno cestovat napříč Evropou. Některé kapely, které měly ve Vizovicích vystoupit, mimo jiné právě Judas Priest nebo Black Label Society, už přesunuly svá turné z letoška na rok 2022.

„Už když odpadly obří festivaly v Německu, věděli jsme, že bude zle. I kdyby to zahraniční umělci nepoložili, nikdo nám neumožní nakumulovat takové množství lidí na jednom místě. Není jiná cesta, než velké mezinárodní festivaly přeložit na rok 2022. Myslím si, že se podaří identicky přeložit program i podruhé. Ze stran kapel je strašná chuť dodržet to, co slíbily,“ uvedl Daron.

Vstupenky na přehlídku jsou v prodeji od předloňska. V platnosti podle pořadatelů zůstanou i pro příští rok. Po přeložení z loňska se měl festival letos uskutečnit v termínu od 8. do 11. července. Nový termín je od 7. do 10. července 2022.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments