Nedělní online křest Kapitána Dema

Za tajemnou maskou tlusté postavičky Kapitána Dema se skrývá Jiří Burian, známý z kapel Southpaw nebo Ghostmother a hitem Zlatíčka. Není bez zajímavostí, že je synem písničkáře, hudebníka a spisovatele Jana Buriana a vnukem hudebního skladatele a divadelníka E. F. Buriana.

Aktuálně se rozhodl, že naučí nudné školáky životní maturitě. Jak? No přece on-line! Jeho album "Řekni mámě, ať ti koupí Bentley" se dočká zároveň křestu, a to už tuto neděli 25. dubna.

Podle Musicserver.cz tento „italsko-český multimilionář, milovník brandů a čerstvý držitel ceny Genythálie Kapitán Demo se už delší dobu soudí s ministerstvem školství za to, že ve školách nevyučují opravdové předměty jako Duchovno nebo Bohatství“.

„Myslím, že se děti mají na co těšit. A nejen děti. Vydali jsme desku, která prodloužila hodně životů a teď ty songy konečně zahrajeme živě a rovnou je u toho přivzděláme, takže sfouknem dvě mouchy jednou ranou. Každej, kdo uvidí náš online křest, může automaticky rovnou k maturitě,“ hlásá samotný interpret.

Křest desky se koná v neděli 25. dubna 2021 od 19 hodin a lístky jsou k dostání na adrese www.demotv.cz. Vstupenky, jak je u Demo crew zvykem, budou pro chudý i bohatý, ale pro bohatý jsou lepší. A že nepůjde o nudu je víc než jasné. Sarkasmus, nadhled, vtip a zábava jsou předností tohoto multižánrového umělce.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments