"Nafrněná" Poláková oživila hit novým klipem s řadou hereček proti domácímu násilí

Zpěvačka a herečka Poláková natočila nový klip k vokální verzi písně Nafrněná, který režíroval Vít Klusák. Původní videoklip má na YouTube přes 45 milionů zhlédnutí a herečka a zpěvačka Poláková nyní přichází s videoklipem otevírajícím téma domácího násilí na ženách, kterého v době karantény v Česku i ve světě přibylo. Čtyřminutového videa se prostřednictvím videohovoru zúčastnilo 16 hereček a zpěvaček jako například Ivana Chýlková, Martha Issová, Anna Polívková, Petra Nesvačilová nebo Lenka Krobotová.

Tvůrci klipu oslovili Kateřinu Lieskovskou, která našla odvahu od násilného manžela utéct, a dokonce o tom napsat knížku s názvem Svobodomyslná.

„Když Vít Klusák přišel s nápadem propojit celou skladbu s tématem, které je velmi aktuální a zároveň stále ve společnosti z velké části vnímané jako tabu, měla jsem pocit, že ta píseň dostala důležitou nadstavbu,“ sdělila ČTK Poláková.

„Už skoro rok spolupracuji s dobrovolným sdružením psychologů a psychiatrů - Sociální klinika - které poskytuje sezení těm, kteří nespadají do kolonek pojišťovny a nejsou na tom finančně tak dobře, aby si mohli psychologa dovolit. Zároveň ale řeší složitou životní nebo rodinnou situaci. Přála bych si, aby tenhle projekt dodal odvahu ženám, které pomoc potřebují, ale bály si o ni říct,“ dodala zpěvačka.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments