Na Velký pátek 10.4 se chystá „Velký koncert“

Karanténa je tady a letošní Velikonoce prostě budou tak trochu jiné. A protože muzikanti nehodlají sedět jen tak a „plakat nad rozlitým mlékem“, je tady další hudební aktivita pro fanoušky. A plná zajímavých jmen.

Účast v Lucerna Music baru, nebo vzdáleně ze své zkušebny, obývacího pokoje a podobně potvrdili David Koller, Jaroslav Uhlíř, Ben Cristovao, Mirai, Pokáč, Lenny, Marpo, UDG, Poetika či Voxel. Podle serveru Idnes proběhne vše v souladu se stávajícími bezpečnostními a hygienickými opatřeními a tyto koncerty se uskuteční bez publika a počet technického personálu bude omezen na nezbytné minimum.

Stane se tak 10 dubna od 17.00 do 22.00 hodin.

„Česká republika nyní čelí největší výzvě a nejtěžší zkoušce v její novodobé historii a my jsme každý den svědky obrovského hrdinství lidí, bez nichž bychom to nezvládli – zdravotníků, hasičů, policistů ale i pošťáků, prodavaček a různých dobrovolníků. A všem těmto lidem bychom rádi spolu jedním hlasem řekli DĚKUJEME! “ vysvětluje Petr Mohyla za pořadatelský tým Přehrady Fest.

Program bude online streamován na kanálech platforem YouTube, Facebook a částečně i Instagram a bude doplněn i o doprovodný program pro děti.

Přehrady Fest