Na festival Valašský špalíček se můžete těšit!

Tak hurá. Už 38. ročníku Folk-blues-beat festivalu Valašský špalíček se přece jen uskuteční! V areálu zámku Žerotínů ve Valašském Meziříčí se uskuteční v termínu 25.-27. června 2020. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Dramaturg festivalu Karel Prokeš k tomu řekl:

„Dlouho jsme vás napínali, jak to bude s letošním ročníkem Valašského špalíčku a naše nervy zase napínaly vám všem známé neblahé okolnosti. Vlastně jsme vám od poloviny března neuměli sdělit nic zásadního. Věřte však, že jsme od začátku nouzového stavu byli v kontaktu s jednotlivými účinkujícími, s lidmi, kteří se v té situaci nějak orientovali, a jednali s nimi o možných variantách dalšího postupu.“

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Prodej třídenních festivalových vstupenek pokračuje za cenu 520 Kč, která se již měnit nebude. Jednodenní vstupenky půjdou do prodeje až v případě, že to umožní kapacita areálu a jejich cena bude podobná startovací cenně třídenních vstupenek.
K programu pak Karel Prokeš ještě dodal:

„Bohužel tu letos neuvidíme účinkující z Velké Británie, jako je The Blues Band s Paulem Jonesem, bývalý kytarista a zakládající člen kapely ThinLizzy Eric Bell, bluesman Dave Kelly, nepřijede letos ani holandská skupina Livin´ Blues Xperience, vedená frontmanem a zakládajícím členem Nickem Christiansenem, pravděpodobně zde neuvítáme polskou bluesovou delegaci... Pokud ale vše dobře dopadne, o tyto legendy a pozoruhodné umělce nakonec nepřijdete. Se všemi jsme se dohodli na jejich účasti v roce 2021.“

A na koho se můžete těšit? Na Václava Neckáře & Bacily, na jazzrockové veterány Jazz Q s Martinem Kratochvílem a kapelu Impuls s kytaristou Zdeňkem Fišerem, na bluesmana Geralda Clarka z Jihoafrické republiky, Františka Segrada s kapelou, Američana Tonyho Ackermana, Luboše Andršta s Emilem Viklickým a Janem Hrubým, soubor C&K Vocal a mnoho dalších.

Vstupenky jsou k dostání online na stránkách www.valasskyspalicek.cz a www.kzvalmez.cz, ale i osobně v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí. Pro více informací sledujte facebookový kanál organizátorů.

Valašský Špalíček
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments