Muzikanti dětem - projekt pro dětské domovy

Muzikanti napříč spektrem se spojili a rozhodli se pomoci projektu s názvem Muzikanti dětem. Cílem projektu je vybavit dětské domovy hudebními nástroji a ozvučovací technikou, aby i děti v těchto zařízeních měly šanci pilně cvičit, rozvíjet svůj hudební talent a bavit se.

Projektu se zúčastní Rybičky 48, Wohnout, Doga, Pokáč, Visací Zámek, UDG, Sto Zvířat a Alkehol. Tito kumštýři se dali všanc limitované edici reklamních předmětů a jejich prodej zajistí finanční prostředky na nákup potřebného vybavení. Předpokládá se, že se přidají i další slavná jména.

„Konkrétním cílem této kampaně je získat prostředky na nákup akustických kytar do dětských domovů. Po jejich nákupu je společně se zúčastněnými interprety předáme vybraným institucím. První adepty vybrané máme, ale chceme pokračovat v rámci celé České republiky.

V případě překročení částky na kytary rozšíříme nákup i o jiné hudební nástroje a učebnice, případně o ozvučovací techniku na menší kulturní akce v rámci dětského domova, na které se zaměřujeme v našich dalších projektech,“ uvedla Martina Jablanovská, autorka projektu Muzikanti dětem.

Máte-li zájem o SPZtku „Visáčů“, nebo osobní hřeben lysohlávka Pokáče a další, pak je míč na vaší straně.

Muzikanti Dětem
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments