Mňága a Žďorp vystoupí na střeše Šumavské Tower v Brně s Meky Žbirkou!

V pořadí šestý on-line koncert a s hvězdným Miroslavem Žbirkou chystá valašská formace Mňága a Žďorp. Stane se tak tuto sobotu 24. dubna v 19:00 hodin na střeše brněnského komplexu Šumavská Tower.

„Nikdy jsem nevěděl, jak přesně hudebníci zvládají pandemii, ale náš způsob mi naprosto vyhovuje. Mám sice zrovna trochu pocit, jaký jsem měl kdysi na letišti v Moskvě, když jsme odlétali točit desku do Číny - tedy že tentokrát jsem to opravdu trochu přehnal. Ale už není cesty zpátky, a tak sestavujeme playlist, omíláme Mekyho písničky, řešíme světla, drony, kdo uvaří guláš, a tak dál. Když chceš hrát na paneláku, musíš na něj vylézt,“ řekl zpěvák Petr Fiala.

Koncert bude k vidění na live.mnaga.cz po zakoupení vstupenky. Ta je k dostání na shop.mnaga.cz za 349 Kč. Skalní fanoušci si můžou koupit permanentku za zvýhodněných 1036 Kč, která platí i na pět dalších večerů s hostujícím Jarkem Nohavicou, Karlem Plíhalem, Romanem Holým nebo Vypsanou Fixou.

„Měli bychom být slyšet i v přilehlém parku zvaném Björnsonův sad a vidět z nedalekých kopců známých jako Planýrka. Trochu tomu pomůžeme přidanejma reprákama. Toť informace pro akční Brňáky,“ dodal Fiala ke koncertu.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments