Mirai Navrátil v novém songu Dej si roušku

Muzikantni všechy stylů a žánrů to nemají lehké v dnešní nekontaktní době a tak každý počin může být odlehčením situace. Zpěvák formace Mirai rovněž nelenil a spolu s Nikol Štíbrovou na dálku dal dohromady nový song. Jak sám říká, napsal jej za 15 minut, smíchal, druhý den se natočil klip a dílo bylo na světě. Jak ale vznikl nápad s Nuikol Štíbrovou?

„To vzniklo spontálně, to už jsem byl na cestě do studia. Tak jsem ji napsal na Instagram, jestli by to nedala, že jde jako o sranda song než o regulérní písnička. Tak jsem si zavolali. Ale protože striktně dodržovala karanténu, nemohla tudíž nikam do studia. Doma neměla žádný mikrofón, tak to jednoduše nahrála na mobil a poslala. Ze stanu svého Matýska…“ dodal s humorem Navrátil.

Skladba za pár dnů měla měla skoro milión shlédnutí a udivuje samotného autora.

„Netušil jsem, co to to spustí za lavinu. Denně mi volá tak 15 starostů, jestli to mohou pustit do veřejných rozhlasů, do tlampačů, tak říkám jasné, pusťte to...“

A jak dobijí baterky?

„Tím, že mi chybí ten kontakt s obecenstvem tak si vždy večer dám pár skleniček Cuba Libre, pak si střihnu symbolicky 15 kliků, vydýchám to, pak něco napíšu a dám si další Cuba Libre a cítím se skvěle, řekl s nadsázkou zpěvák kapely Mirai.

Mirai - DEJ SI ROUŠKU ft. Nikol Štíbrová
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments