Mimozemšťané unesli Katy Perry

Zní to zajímavě, ale pravda to je jen poloviční. Unesli, ale jen v novém videu ke skladbě "Not the End of the World" a song je z posledního alba "Smile".
Hlavní roli v klipu si střihla herečka a příležitostná dvojnice zpěvačky Zooey Deschanel. Možná to byl i záměr, protože v klipu mimozemšťané místo rodačky ze Santy Barbary unesou herečku Deschannel v domnění, že zachraňují zpěvačku před zničením světa.

Krátce po vydání videoklipu měly obě aktérky, tedy Kate Perry a Zooey Deschanel na Instagramu společný livestream, kde se zpěvačka přiznala, že na začátku si slávy kolegyně jako dvojnice užívala.

„Když jsem přijela poprvé do LA, hodně jsem chodila na párty. Často jsem ale neměla žádné peníze, a tak jsem se vydávala za tebe, aby mě pustili dovnitř,“ prozradila Katy. Zooey Deschanel to samozřejmě věděla. Lidé říkali, jak ji viděli na party, a ona přitom seděla doma. Naštvaná na ni ale nebyla.

„Když jsem tě poprvé potkala osobně, byla jsem ohromená. Jsi tak hezká,“ řekla herečka, pro kterou tak bylo srovnání s Perry jistým druhem poklony.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments