Miley Cyrus se spojila s Joan Jett ve skladbě "Bad Karma"

Karma je zdarma se říká, ale určitě to nebude platit o skladbě "Bad Karma", kde se spojila legenda Joan Jett se současnou popovou hvězdou Miley Cyrus. Tato skladba je z nového alba "Plastic Hearts" Miley Cyrus, která tak po skladbách "High", "Midnight Sky" a "Prisoner" vydává další hudební akvizici na podporu desky. Sama zpěvačka to patrně s výletem do rockové scény myslí vážně, neboť kromě Joan Jett se na albu objevuje třeba Billy Idol nebo Stevie Nicks. Na albu se podílel také slavný fotograf Mick Rock, známý pro spolupráci s Davidem Bowiem, Lou Reedem a Iggy Popem a řadou dalších. Faktem je že už v roce 2015 prohlásila, že na této planetě není nikdo jiný, kdo by pro mě byl inspirací jako Joan Jett.

„Ve všech našich životech každý z nás zažije lidi, kteří se nám snaží říct, kým máme být a co máme být. Kašlu na ty lidi! Pokud se vám nelíbí, jaký je svět, místo toho, abyste se změnili za jiné lidi, změňte to sami. Joanina hudba, její aktivismus, to kým je, její život a její úspěch je důkazem toho, že se můžeme vyvíjet sami.“

Na závěr dodala: „Chci vám poděkovat, že jste bojovali za naši svobodu, Joan, a moc tě miluji.“

Začátkem tohoto týdne Miley Cyrus přiznala, že nedávno vystřízlivěla, protože se obávala vstupu do klubu 27. Lidé jako Amy Winehouse, Jimi Hendrix, Kurt Cobain a Jim Morrison a další tragicky zemřeli ve věku 27 let. Cyrus, které bylo v pondělí 23. listopadu 28 let, uvedla, že v důsledku toho na začátku letošního roku přestala s drogami a alkoholem.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments