MIG 21 vydá kompilaci Hity a rarity s novým bonusem

Skupina MIG 21 se během pandemické krize uzavřeného národa a hudební nečinnosti nenudila a chlapi společně stvořili nové songy. Připravují k vydání výběr svých dosavadních hudebních počinů, které nazvali Hity a rarity. Společně k vydání tohoto výběru rovněž připravují i vydání zcela nového songu Hej kámo, o které tvrdí frontman kapely Jirka Macháček, že jde o chlastací písničku a o přátelství.

Celý komplet by chtěli vydat ještě před Vánocemi. Vzhledem k situaci, která nastala, se nyní chystají na poslední dva koncerty a zbytek byl přesunut do roku 2021, ale s otazníkem, jak je dnes módní. Protože nikdo nic nemá jisté a nic není jak bylo.

„V létě jsme hudlali o stošest, užívali jsme si třeba na šnůře po vinicích. Na nich se hraje tak příjemně, že už se těšíme na repeté příští léto. I termíny už jsou domluvené. No a letošní podzim je zatím ve hvězdách, co víme je, že teď v sobotu se koná poslední open air v Příbrami v letním kině a taky koncert 2. října v Táboře v hotelu Palcát,“ uvedl Jirka Macháček s aktuální pozvánkou.

MIG 21
Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments