Mick Jagger a Dave Grohl natočili píseň o konci lockdownu v Anglii

Frontman Rolling Stones nenechal nic náhodě a vydal song, ve kterém upozorňuje, že už nemá co na sebe a oslavuje konec lockdownu. Ve skladbě nazvané Eazy Sleazy si také utahuje z některých aspektů života nuceně stráveného doma

„Zkusil jsem se naučit sambu a pěkně jsem si nabil / Snažím se složit písničku / Honem mě zapoj na Zoomu,“ zpívá Jagger.

V jiné části písně přirovnává efekt neustálého vysedávání u televize k lobotomii a líčí, jak přibral nebo jak bedlivě zkoumá každý graf na internetu.

„Už žádné cestovní brožury / Virtuální premiéry / Už nemám co na sebe,“ doplňuje Jagger a přirovnává uzavření doma k vězení k pobytu ve vězení.

„Je to skladba o tom, jak teď opouštíme přísná protipandemická opatření, a snad obsahuje ten tolik potřebný optimismus,“ uvádí ke skladbě Jagger.

Zajímavostí je, že opět byl u toho neuvěřitelně agilní Dave Grohl z Foo Fighters, který Jaggerovi nahrál hudbu z domova v Los Angeles.

„Je to splněný sen. Zrovna když už si člověk říkal, že nemůže zažít nic bláznivějšího. Určitě to bude hit tohohle léta,“ tvrdí Grohl.

Zasílání
Upozornění na
guest
1 Komentář
Nejnovější
Nejstarší Nejvíc hlasů
Inline Feedbacks
View all comments
Marie Svo
Marie Svo
16. 4. 2021 9:54

Bezva rock - nemúžou koncertovat, a tak místo fňukání vytvořili něco pro radost lidí i svoji! Paráda!