Metalicca ruší některé koncerty kvůli léčbě Hetfielda

O tom, že frontman Metallicy má problém s alkoholem se napsaly stohy papíru a že nastoupil v září loňského roku na léčbu víte. Jeho aktivity sice pokračují, ale pro jistotu kapela ruší některé kocerty z důvodu, aby se léčba podařila. Například nebude k květnu hlavním hostem festivalu Sonic Temple v Columbusu nebo Louder Than Life v Louisville. Nahrazeni budou Red Hot Chili Peppers a Tool.

Na jiné festy ovšem dorazí v pohodě. Pro fanoušky Hetfield vysvětlil, proč se kapela stáhla z těchto festivalů. "V rámci mého pokračujícího úsilí o to, abych zůstal zdravý, mám o víkendech kritické zotavovací události, které nelze přesunout," napsal a dodal ještě: "Omlouvám se všem našim fanouškům, kteří si na tyto festivaly zakoupili vstupenky." Spolupracujeme s organizátory festivalu, abychom zajistili vrácení peněz nebo výměnu. Mým záměrem v tomto prohlášení je říci „omlouvám se“ každému z vás.

Skutečností je, že jsem v uplynulém roce turné neupřednostnil své zdraví, a nyní vím, že moje duševní zdraví je na prvním místě. Pro většinu z vás by to mohlo znít jako neomylný, ale nechtěl jsem nechat tým a rodinu sesypat na dno a sám se úplně kompromitovat.“ Minulý týden se sice představil na benefici, ale dodal také, že léčba pokračuje pozitivně.

James Hetfield
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments