Megakoncert k nedožitým 74. narozeninám Davida Bowieho s řadou osobností!

Narozen jako David Robert Jones, proslavil se jako Ziggy Stardust a vůbec nejslavnější byl se jménem David Bowie. Zemřel 10. ledna 2016, dva dny po svých 69. narozeninách a právě 8. ledna v den jeho nedožitých 74 let se uskuteční koncert "A Bowie Celebration: Just For One Day!" s řadou zajímavých jmen.

Zúčastní se ho rapper Yungblud, zpěvačka a kytaristka Anna Calvi, legendární Duran Duran, zpěvák Adam Lambert, Peter Frampton, Rick Wakeman a mnoho dalších umělců napříč spektrem včetně někdejšího spoluhráče Mika Garsona. Ti všichni se představí ve speciální charitativní livestreamové akci, která bude oslavovat život a kariéru této pop rockové legendy. Výtěžek půjde na pomoc nadaci "Save The Children".

Vstupenky na jsou v prodeji a show bude k dispozici držitelům vstupenek po celém světě, aby si ji mohli vychutnat živě i 24 hodin po skončení.

Mimochodem se nechala slyšet také BBC, která připravila sérii rozhlasových pořadů "Bowie Five Years On", kde si budou připomínat pět let od smrti této legendy.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments