Megadeth se otřepali a jdou nažhaveni do studia

Po úspěšné léčbě leadera kapely Dave Mustaine se kapela objevila na pódiu i v Praze a nyní chvátá dohnat, co zameškali. Nyní oznámili další šňůru a to letní a podzimní koncerty po Severní a Jižní Americe společně s Lamb of God, kteří v květnu vydají nové album a jako speciální hosté se na šňůře představí In Flames. V sobotu 22. února zakončili evropské turné s Five Finger Death Punch a na sociální síti také dali vědět, co budou dělat na jaře, kdy žádné koncerty neplánují.

„Chtěli bychom poděkovat kapelám, se kterými jsme hráli, našemu úžasnému pracovitému týmu, který nám pomáhá odehrát nejlepší možné koncerty,a velké poděkování zaslouží naši skvělí fanoušci, kteří cestovali daleko, aby nás viděli hrát! Vydáváme se na krátkou pauzu domů, nahrajeme naše šestnácté studiové album a pak se připravíme na naše letní turné“ osvětlili sami aktéři stav věci. Nové album bude produkovat Chris Rakestraw a nahrávat v Tennessee. „Album mělo být melodické a hodně tvrdé a rádi bychom nahráli baladu podobnou písničce „Beth“ od kapely Kiss a taky jednu skladbu o tom, jaký je vlastně takový život člena kapely Megadeth.“ řekl k albu Dave.

Premiéru si na pozici bubeníka odbude Dirk Verbeuren, který do kapely nastoupil v roce 2016. Na předchozím albu ovšem bubnoval Chris Adler z kapely Lamb Of God.

MEGADETH