McCartneymu tentokrát vadí italští promotéři akcí

ExBeatles Paul McCartney měl v minulých dnech vystoupit v Neapoli a dále pak ve městě Lucca, ale díky známým okolnostem se tak nestalo. Nyní však, jak je v poslední době u něj zvykem, se více věnuje stížnostem než hudbě.

Zkritizoval italskou asociaci Assomusica, která měla na starosti uspořádání jeho koncertů v Itálii. Jde mu o to, že fanouškům nebyly vráceny peníze, ale dostali jen poukázky, které mohou uplatnit na jinou kulturní akci. To vyvolalo rozbouřené reakce a tvrdou kritiku na sociálních sítích, jak informoval server časopisu Variety.

„Je ostudné, že ti, kdo si za lístky zaplatili, nedostanou své peníze zpět. Bez fanoušků by se nemohla konat žádná živá vystoupení," stojí v prohlášení zveřejněném v italštině na McCartneyho oficiální stránce.

„Opravdu nesouhlasíme s tím, co dělá italská vláda. V jakékoli jiné zemi, kterou jsme měli v létě navštívit, bylo fanouškům nabídnuto navrácení plné ceny lístků. Jsme zklamaní z toho, že se vystoupení neuskuteční a toto je skutečná urážka fanoušků," uvádí se v prohlášení dále. Když se ale řekne A, musí se říct i B - a tudíž se ozvala i druhá strana:

„Viděli jsme prohlášení Paula McCartneyho. Chápeme, že je rozladěn kvůli tomu, že fanoušci nedostanou zpět peníze, ale voucher," uvedla agentura D'allessando e Galli. „Jde o mimořádné opatření, o kterém lidé od Paula McCartneyho ještě před zrušení koncertů věděli," dodala nicméně s tím, že systém voucherů odsouhlasila italská vláda.

Paul McCartney
Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments