Marilyn Manson představuje pilotní novinku k albu

Jak jsme vás už v novinkách informovali, excentrický hudební chameleón Marylin Manson vydá 11. září své nové album „We Are Chaos“, které bude mít jedenáct songů. A jako první vlaštovku k albu vydává stejnojmenný singl už v těchto dnech. Sám Manson k albu dodal, že by mělo jít o opravdu „mistrovský kousek“. Na jeho nahrávání se podílel producent a skladatel Shooter Jennings a vyjde pod taktovkou Loma Vista.

„Album je zrcadlem, které jsme se Shooterem nastavili posluchači. Není takové, do kterého budeme zírat my. Všude okolo je spousta místností, skříní, trezorů a zásuvek. To nejhorší, co máte uloženo ve své duši či muzeu vzpomínek, vás však vždy bude provázet a nastaví vám ono zrcadlo. Když jsem psal texty k písním na albu, strašily mé ruce střepy a odrazy duchů,“ uvedl k albu Manson.

Album mělo vyjít už loni, ale dle jeho slov to nebylo dle jeho představ a tak se ho dočkáme až letos. Dokonce nic nikomu nepustil, dokud nahrávka nebyla kompletně hotová.

„Abych ji vytvořil, pomyslel jsem si: Zkroť své bláznovství, ušij si sako. Zkus předstírat, že nejsi zvíře. Věděl jsem však, že lidstvo je nejhorší ze všech. Činit dobro je jako vraždit. Slzy jsou největším lidským exportem,“ řekl Manson závěrem.

Marilyn Manson
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments