Mariah Carey chystá nový vánoční singl s dosud neznámou dvojicí

Slavná interpretka vánočního hitu "All I Want For Christmas Is You" se chystá znovu zabodovat s tématickým hitem k nejkrásnějším svátkům v roce. Podle svého účtu na Twitteru v tom ale tentokrát nebude sama. Sdílela fotku s třemi židlemi, na kterých byly iniciály "MC", "AG" a "JH". Okamžitě se strhla debata, kdo bude s ní točit nový song a nejčastěji padala jména Ariany Grande a Jennifer Hudson. Prvně jmenovaná nechala spekulace bez povšimnutí, zatímco Hudson na Instagramu zveřejnila fotku, jak nahrává ve studiu.

Mnoho fanoušků si myslí, že si Mariah na novém singlu zazpívá po boku Ariany Grande a Jennifer Hudson. Tyto dvě hvězdné zpěvačky mají stejné iniciály jako židle na fotce. Ariana se ke spekulacím zatím nevyjádřila, ale Jennifer před týdnem na Instagramu sdílela fotku, jak něco nahrává ve studiu.

Stejně tak se ovšem objevila jména herců Andrewa Gartfielda a Jona Hilla. Tak kdo ví, kde je pravda. Tipů může být opravdu hodně. Aktuálně však zpěvačka připravuje na 20. prosince, pravé poledne, premiéru nového videa k legendární skladbě "All I Want For Christmas Is You", která slaví 25 let. CNN uvedla, že skladba již získala téměř 2 miliony dolarů od doby, kdy byla poprvé přidána do Spotify, a za ta léta vydělala neuvěřitelných 60 miliónů dolarů.

Mariah Carey - "MC" - "AG" - "JH"
Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments