Marek Ztracený vydá DVD s věnováním a přesouvá koncerty v O2 areně

Zpěvák Marek Ztracený byl pln optimismu, když plánoval letošní megakoncerty v O2 areně s řadou českých hvězd v roli hostujících zpěváků. Turné pod názvem Restart 2021 však mění scénář koncertů a vše se přesouvá na podzim. Koncerty se uskuteční 8. 9. 2021 v brněnské DRFG areně, 15. a 16. 9. 2021 v pražské O2 areně, 25. 9. 2021 následuje Enteria arena v Pardubicích a 2. 10. 2021 Ostravar aréna v Ostravě.

„Milá Ztracená rodino, trhá mi to srdce, ale i na nás došlo. Měla to být oslava konce koronaviru, poděkování první linii i fanouškům, měl to být restart a nový začátek, ale tohle všechno musíme ještě o pár měsíců odložit. Jak sami asi dobře víte, situace bohužel neumožňuje, aby se koncerty v původně plánovaných termínech uskutečnily. Navíc ti, pro které také celé turné mělo být poděkováním, jsou v tuto chvíli opět v plné pohotovosti. Chci, abyste věděli, že jestli toto turné, na které jste koupili během chvíle desetitisíce lístků, mělo být něčím mimořádným, tak v těchto náhradních termínech dostanete ještě něco mimořádnějšího. Vynahradíme vám to se vším všudy a nebudete litovat své trpělivosti. Mrzí nás to, nemůžeme za to a o to víc si to snad všichni užijeme v září,“ vysvětlil situaci Ztracený Marek.

Veškeré prodané vstupenky zůstávají v platnosti a fanoušci se mohou těšit nejen na obrovskou show a ověřené hity, ale i na songy z posledního alba Planeta jménem stres. Mimochodem zpěvák udělal mimořádné gesto a věnoval dvacet tisíc lístků zdravotníkům, policistům, hasičům a dalším, kteří riskovali svoje zdraví pro zdraví ostatních při boji s koronavirem v první vlně pandemie.

Ale to není vše. Současně vydá koncem února koncertní DVD se záznamem koncertu z 22. a 23. února 2020 a to s podpisem a věnováním pro nejvěrnější fanoušky. Vyjde 22. února a kdo si ho předobjedná do 31. ledna, obdrží exemplář s podpisem a Ztraceného věnováním.

„Už jsem doma oznámil, že mě zhruba týden neuvidí, a skoupil všechny fixy v okolí. Takže jestli chcete někomu popřát k narozeninám, svátku nebo jen udělat radost sobě či někomu, koho máte rádi - rád se o to postarám! Jsme na tohle DVD náležitě pyšní a bude nám ctí, když ho budete mít doma,“ dodává zpěvák.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments