Manželka Chrise Cornella vydává zpěvákovo posmrtné album

Před čtyřmi lety ještě žijící zpěvák Soundgarden připravoval album, ve kterém chtěl vzdát hold oblíbeným muzikantům. Jeho předčasná smrt vzala za své, ale jeho manželka měla k dispozici nahrávky, které Cornell stačil natočit a tři roky po jeho smrti se rozhodla album vydat. Má název "No One Sings Like You Anymore" a najdete na něm deset skladeb, přesněji řečeno jeho oblíbené skladby, které přezpíval a těšil se, jak potěší autory a interprety, kterým tímto vzdává čest (Guns N' Roses, Sinead O'Connor a další).

„Když můj otec na desce pracoval, byla to obrovská zábava. Pamatuju si, jak jsem jednou ráno vstala, s otcem jsem posnídala a šla jsem s ním do studia. Tam nám s bratrem Christopherem dal lekci na piano a zahrál si s ním a Brendanem pár videoher. Zažili jsme s ním toho spoustu, máme na něj mnoho úžasných vzpomínek. Mám z alba radost,“ uvedla zpěvákova dcera Vicky Cornell.

„Deska pro mě reprezentuje to, kým můj otec byl. Jsem na něj a jeho práci pyšný. Doufám, že se vám všem bude nahrávka líbit tak, jako nám.“ Dodal syn Christopher.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments