Manic Street Preachers věnují peníze do fondu povodňových reliéfů Pontypridd

Další kapela se rozhodla podpořit charitu a tou jsou Manic Street Preachers, kteří využili tolik módní Crowdfunding k získání peněz pro postižené povodněmi.

Velšská skupina věnovala fondu 3 000 GBP. Nadační fond založil místní labouristický poslanec Alex Davies-Jones, a měl počáteční cíl 5 000 GBP. V době zrodu této informace překročil „crowdfund“ 22 000 liber, a ještě zbývalo 27 dní.

Získané prostředky budou věnovány těm, kteří byli postiženi záplavami uragánu Dennis. V reakci na zprávy na Twitteru Davis-Jones řekl: „Když jsem začal #crowdfunder, doufal jsem, že získáme několik tisíc, abychom pomohli nejzranitelnějším v našich komunitách trpících dopadem přírodní katastrofy. Nemám slov, ale tohle je opravdu neuvěřitelné. Mám úctu lidem, kteří jsou s námi.

Mimochodem, kapela MSP má i temnou stránku v historii. Do roku 1995 byl členem kapely také Richard James Edwards. 1. února 1995, po vydání nejponuřejší desky The Holy Bible, sebedestruktivní „Richey“ záhadně zmizel a dodnes není známo, kde se nachází a zda je ještě naživu.

Manic Street Preachers
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments