Malé festivaly taky festivaly

Malý jednodenní festival „VDN“ na břehu Nového rybníka v Obořišti na Příbramsku přinese v pátek 31. července koncerty tří zavedených domácích interpretů. Během večera se na pódiu objeví zpěvačky Jitka Zelenková a Olga Lounová, které doplní Petr Kolář. Akce má omezenou kapacitu.

VDNFEST - 31.7.2020 - Penzion Nový Rybník

Velký Bolevecký rybník Ostende v Plzni rozpohybuje v pátek 7. a v sobotu 8. srpna elektronická a taneční hudba na „BOLEVÁK MUSIC FESTIVALU“. Vzhledem k nepříznivé situaci s koronavirovou pandemií se tentokrát návštěvníci mohou těšit na zástupce české a slovenské žánrové scény. Ti, kteří nechtějí čekat až do příštího měsíce, mohou v sobotu 25. července zajít na festivalový warm-up v tamním Watt Music Clubu.

Bolevák Music festival - 7.- 8.8.2020 -Velký Bolevecký rybník Ostende v Plzni

Statek ve středočeských Všeticích bude opět hostit hudební přehlídku domácích interpretů napříč generacemi n festivalu „KRÁSNÝ ZTRÁTY“. 14. a 15. srpna vystoupí pod širým nebem dříve oznámení Buty, Monkey Business, Michal Prokop či Ivan Hlas s doprovodem a také Michal Ambrož a Hudba Praha, Laura a její tygři nebo The Atavists. Kapacita akce je omezená, se vstupenkami proto neotálejte.

Krásný Ztráty - Všetice - 14. -15.8.2020
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments