MAKY s novým klipem, seznamte se…

Maky alias Markéta Poulíčková se premiérově prezentuje novým songem, klipem a v neposlední řadě poselstvím! V písni s názvem STOP předává myšlenku, že v dnešní uspěchané době se každý z nás občas potřebuje na chvíli zastavit a nadechnout.

Zpěvačka v posledních letech působila především v zahraničí, a to třeba v projektu Rock The Opera, po boku legend jako je Joe Lynn Turner (Deep Purple, Rainbow) nebo Uli Jon Roth (Scorpions).

Při práci na novém singlu s názvem STOP, na kterém se MAKY autorsky podílela, spolupracovala se špičkovým producentem Lukášem Chromkem nebo Zbyňkem Raušerem.

„Dlouho jsem cítila, že se dá česká písnička pojmout jinak. Nebýt za každou cenu cool a trendy na úkor písničky jako takové. Chtěla jsem dát důraz na frázování, výraz, a přitom zachovat aktuální sound,“ říká zpěvačka, která na singlu pracovala více než půl roku.

Singl STOP vychází společně s výpravným videoklipem, na kterém se společně podepsali Zdeněk Sopůšek a David Sklenář.

„Společnost od nás neustále očekává maximální výkony, a to se často podepisuje na psychice. Každý známe ten moment, kdy máme chuť zakřičet STOP! Už ne! A o tom je má píseň i klip,“ říká s úsměvem MAKY.

MAKY – STOP

Zpěvačka MAKY klade velký důraz na živé vystupování a pokud se rozjedou festivaly, chystá se talentovaná zpěvačka i na tato podia. V nejbližší době chystá zpěvačka pro své fanoušky další překvapení v podobě live session videa.