Majk Spirit kritizován fanoušky za dovolenou na Zanzibaru

Každý den nás na sociálních sítích zahrnují české „celebrity“ fotkami z dovolených na místech, které si nemůže větší část národa dovolit snad ani ve snu. Nejvíce fanouška „nakrkla“ Simona Krajinová fotkou od moře v plavkách s větou, že to společně zvládneme. To nebyla jen do nebe volající blbost, ale rovnou drzost. A nebyla v tom sama. Podobně je na tom nyní na Slovensku populární Majk Spirit.

Společně se ženou Marii a půlroční dcerkou Ariou vyrazili na Zanzibar. Před pár dny zveřejnil na svém Instagramu první fotografii z exotické dovolené, ale reakce nebyla taková, jakou by očekával. I jeho zarytí příznivci a fanoušci je zkritizovali, že se v době pandemie rozhodl vycestovat ze země.

„Myslela jsem si, že je zákaz vycestování, ale média asi lžou. Já vám to sice přeji, ale v téhle době by bylo lepší, kdyby se vše omezilo...“ odpověděla fanynka Lucka Spiritovi. Někteří zašli ještě dál. Rapper si totiž stěžoval, že mu stát doposud neposlal příspěvek z Fondu na podporu umění.

„Hlavně, že jsi plakal, že jsi nedostal pomoc od státu,“ reagoval Marek. Na to však Spirit reagoval hned.

„Určitě jsem neplakal, pod rouškou jsem se usmíval, jestli jsi si nevšiml. Ale co to má společného s mou dovolenou? Je to přece FPU - Fond na podporu umění, a ne fond na podporu chudých. Jsem jedním z mála umělců, kteří zůstali aktivní i přes covid, a jedním dechem jsem v rozhovoru dodal, že bych těch 3 000 Euro použil na další online koncert. Dal bych je mým zvukařům, technikům, kameramanům, pobavil bych národ a vysbíral nějaké Eura pro slovenské zdravotnictví. Stejně, jako jsem to během roku 2020 udělal čtyřkrát bez nároku na honorář. Nechápu, proč bych já o podporu žádat nemohl? Kdybys mě měl rád, tak bys to pochopil a nemusel bych ti to vysvětlovat.“

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments