Madonna sama vybírá, kdo bude hrát v životopisném filmu o zpěvačce

Pod taktovkou hlavní aktérky Madonny probíhají práce na připravovaném filmu o životě zpěvačky, která se stala v osmdesátých letech královnou popu. Sama se totiž chce podílet na vzniku snímku a podle informací britského deníku Mirror bude mít poslední slovo při výběru herečky, která ji ztvární.

„Chci vám odvyprávět svou neuvěřitelnou cestu životem umělkyně, hudebnice, tanečnice, a hlavně lidské bytosti, která se na tomto světě snažila najít svou cestu. Film se zaměří hlavně na hudbu. Ta mi pomáhala fungovat a umění jako takové mě drželo při životě. Existuje mnoho nevyřčených a inspirativních příběhů, a kdo by je řekl lépe než já. Považuji za nutné se s vámi podělit o svůj život, který byl jako jízda na horské dráze,“ popsala Madonna připravovaný scénář, který má údajně 133 stran.

Zatím jsou „v kurzu“ na roli Madonny herečky Florence Pugh a Julia Garner. Prvně jmenovaná si za roli ve filmu Malé ženy vysloužila nominaci na Oscara, druhou by zase rádi viděli fanoušci v této roli, protože je Madonně více podobná.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments