LUCIE BÍLÁ s novým albem a tour

Po více než třech letech od vydání alba Hana se Lucie Bílá vrátila do bratislavského studia Littlebeat, aby zde natočila své nové studiové album Ta o mně. A stejně tak se jmenuje turné, na které právě vyjíždí.

Na album se vybíralo z více než čtyřiceti původních písní, z nichž následně producenti s Lucií připravili třiadvacet demonahrávek, ze kterých se nakonec na album dostalo třináct nejlepších. Dbalo se nejenom na hudební složku, ale zcela zásadně i na jednotlivé texty.

Leitmotivem je láska ve všech možných podobách a radost ze života. Na rozdíl od předchozího platinového alba Hana se základní autorská sestava Martin Šrámek - Andrej Hruška - Katarína Knechtová na novince rozrostla o další zvučná jména například Marek Ztracený, Jan Vávra, Jana Infeldová, Marcell, Zuzana Mikulcová, Patricie Fuxová - Vesna, Jana Kirschner a Petra Soukupa. Vzniklo tak mimořádné album silných písniček v současné, ale přitom ne účelové zvukové produkci, korunované skvostným pěveckým výkonem Lucie Bílé. Ochutnávka je tady:

Lucie Bílá
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments