Lionel Richie chce novou verzi „We Are The World“

Vzpomínáte na legendární song, který dostal Grammy a další ceny? Tento singl z roku 1985 nazpívali a vydali přední američtí interpreti v rámci pomoci hladovějící Africe. Singl o nákladu 800 000 kusů byl během tří dní od vydání vyprodán a v následujících týdnech obsadil nejvyšší pozice v hitparádách po celém světě. A právě Lionel Richie spolu s Michaelem Jakcsonem stáli za tehdejším úspěchem. No a 35 let poté uvažuje o znovunahrání skladby k získání financí pro postižené koronavirem.

"Před dvěma týdny jsme si řekli, že nebudeme nic dělat kolem výročí této skladby, protože na to není správný čas. Ale zpráva je tak jasná, že bychom to mohli udělat„Je to na zvážení, ale zachraňujeme své vlastní životy “ vysvětlil Richie.

„Byli jsme tam, tam jsou „ ti lidé “a„ tito lidé “. Pokud zjistíte, že říkáte „ti lidé“, nemyslíte správně. Co se stalo v Číně, v Evropě, přišlo to i sem. Takže v tom naše bratry nenecháme. Všichni jsme v tom spolu. “ dodal k re-unionu skladby a řekl, že je v současné době doma a sám se izoluje se svou vlastní rodinou. Tak co myslíte, dá opět dohromady Bruce Springsteena, Cindy Lauper, Tinu Turner a další, anebo sežene jinou partu, která se pokusí vydělat přes 60 milionů dolarů, jako se to podařilo partě číslo jedna?

USA-AFRICA
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments