Lewis Capaldi chystá film o své kariéře

Autor světového megahitu "Someone You Loved", zpěvák Lewis Capaldi, se v roce 2018 stal světovou celebritou ze dne na den a právě o tomto kariérním zázraku hodlá tento pěvec natočit film. Navázal spolupráci s režisérem Joem Pearlmanem, který v minulosti získal ocenění BAFTA. V roce 2020 natočil film Beastie Boys Story o tříčlenné americké hiphopové skupině, o čtyři léta dříve dal dohromady vizuály alba Lemonade zpěvačky Beyoncé.

Za období pěti let zdokumentoval režisér jak jeho vyprodané celosvětové turné, tak nahrávání zpěvákova druhého alba či to, jak žije mimo světla reflektorů. Snímek má být podle tiskové zprávy „intimním pohledem do hudebníkova jedinečného charakteru, Capaldi v něm své naděje a obavy.“

„Mám radost, že jsem mohl zachytit nahrávání toho buď nejlepšího alba všech dob, nebo, což je pravděpodobnější, navždy zdokumentovat ničení mých snů, za kterými stály roky práce,“ uvedl s nadsázkou zpěvák. Film by měl mít premiéru již tento měsíc na Cannes Virtual Film Market. Capaldi se stal prvním umělcem, který vyprodal halové turné předtím, než vůbec stihl vydat debutové album. Píseň Someone You Loved se držela v hitparádě ve Velké Británii na první příčce sedm týdnů, v USA pak tři.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments