Letní scéna Lucerna Music Baru nově v Braníku a s řadou hvězd

Letní scéna Lucerna Music Baru změní místo konání. Z holešovického Výstaviště se přesune do nového areálu v pražském Braníku. Podle Jaromíra Telenského, z pořadatelského týmu, sérii koncertů zahájí 15. června kapela Chinaski a dále se zde objeví J.A.R., Mig 21, Ben Cristovao, Pražský výběr, Monkey Business, David Koller, Mirai, Paulie Garand a další.

„Doba covidová nás vyhnala z klubu ven. Paradoxně jsme si užili asi nejlepší léto za celou historii Lucerna Music Baru. Koncerty pod širým nebem mají velké kouzlo a už na prvních akcích jsme si říkali, že letní scéna nesmí zůstat jen světlým bodem v jinak škaredém roce, ale že bychom z toho měli udělat každoroční tradici,“ uvedl majitel Lucerna Music Baru Michal Filip.

Kapacita areálu a bezpečnostní a hygienická pravidla budou přizpůsobeny aktuálně platným pravidlům stanoveným ministerstvem zdravotnictví a krajskou hygienickou stanicí. Více informací se nachází na webu https://openair.musicbar.cz/

„Hned vedle historické budovy Ledáren se nachází nově revitalizovaný prostor, který upravíme na míru podle svých představ. Již máme připravený projekt a začínáme s prvními stavebními úpravami. Chceme, aby se náš areál stal takovou kulturně-relaxační zónou pro celou rodinu, která v Praze zatím stále chybí,“ dodal Filip k místu konání.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments