Lenny ohlašuje změnu koncertu v O2 universu

Aktuální situace v době pandemické nepřináší nic dobrého a zvláště v hudební brandži jak známo, se dostáváme do země Půlnočního království z legendární pohádky Pyšná princezna. Minulý týden stihla zpěvačka lenny akustické koncerty ve vybraných městech s osobním kontaktem s publikem v rámci možností. Vzhledem k nařízením vlády se mění rovněž termín koncertu Lenny v O2 universu a sama zpěvačka se k tomu vyjádřila na FB osobním vzkazem:

Moji milí fanoušci,
mám pro vás jednu asi ne moc dobrou zprávu a půjdu rovnou k věci. Bohužel mě okolnosti letošní pandemie donutily k rozhodnutí přesunout koncert 4. prosince v O2 universu. Oznamuje se mi to s těžkým srdcem, protože je to akce, kterou jsem si vysnila a neskutečně se těšila, až se tam společně uvidíme. Zároveň bych chtěla oznámit nový termín, který jsme s mým týmem stanovili na 9. prosince 2021.

Asi jako každého z vás mě upřímně nebaví, jak se každý den upravují pravidla toho, co dělat smíme a nesmíme, případně v jaké obměně účastníků. Nic nevíme dopředu s jistotou a koncert těchto rozměrů se za takových proměnlivých podmínek plánuje velmi obtížně. Koncert v O2 universu je akce, kterou si s vámi, fanoušky, a se svojí kapelou chci užít naplno a bez jakýchkoli omezení.

S jistotou můžu říct, že to bude bomba, akorát si na to musíme trochu počkat. Lístky, které máte již zakoupené, zůstávají v platnosti i na nový termín koncertu a není třeba je vyměňovat. Trpělivost přináší růže a já vám mockrát díky za tu vaší.

Děkuju za pochopení
Lenny

Tak si budeme broukat song její maminky Lenky Filipové "Za všechno může čas" a budeme doufat v lepší časy.

Lenny Filipová
Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments