Legendární Tom Jones vydává nové album

Sir Thomas John Woodward, nebo chcete-li Tygr z Walesu, je žijící legenda, která o sobě opět dává slyšet. Oznámil nové album obálky a světu nabídl první skladbu v cover verzi Todda Snidera "Talking Reality Television Blues".

„Byl jsem tam, když televize začala a nevěděl jsem, že se stanu její součástí. Mohlo by se stát, že její síla nám připomene, jak jsme úžasní, blázniví a vynalézaví, ale také jak děsivá může být realita, kterou odráží,“ řekl Jones na adresu novinky, ve které však Tygra z Walesu neuslyšíte zpívat, ale spíš vyprávět příběh.

Jonesovo nové album produkovali Ethan Johns a Mark Woodward a obsahuje také přepracované verze písní od Boba Dylana, Cat Stevensa, Bobbyho Colea. Předpokládá se, že album vyjde 23. dubna. Současně Jones řekl, že má i vybranou skladbu, kterou chce na svém pohřbu. Vyznal se k umění Jerry Lee Lewise, jehož album z roku 1958 bylo prvním albem, které si koupil. A z něj byl a je okouzlen skladbou Great Balls Of Fire, která podle jeho slov nasměrovala jeho život tím správným směrem.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments