Legendární Sanremo Music Festival láká na koncert skupinu ABBA

Vskutku zajímavé plány mají organizátoři už 71. ročníku slavného italského festivalu, který má proběhnout v termínu 2. až 6. března 2021. Po loňském úspěchu hlavního hosta Ricchi e Poveri si umělecký ředitel a moderátor, známý pod pseudonymem Amadeus, umanul, že by v Ariston Theatre rád přivítal skupinu ABBA. Dostat zpět na pódia tuto švédskou legendu by byla rozhodně hudební událost roku.

„Mezi lidmi koluje mnoho spekulací a tužeb. Jakmile budou hosté festivalu oficiálně potvrzeni, zjistíte to ode mě,“ řekl pro italské rádio ředitel Amadeus.

Zajímavostí je publikum na lodích včetně ubytování, protože těžko lze předpokládat, že se stav koncertů vrátí do původního stavu.

„Vážně na tom pracujeme,“ připustil Amadeus v rozhlasovém rozhovoru. „Snahou je zajistit bezpečnost pěti set lidí a umožnit jim usadit se na místo publika. Musí to být stále ti stejní lidé, a během svého pobytu na festivalu nesmí být s nikým jiným v kontaktu“. Dodal Amadeus a připustil, že myšlenka ubytování na lodi již vzbudila velký zájem ve světě. Ozvali se prý dokonce i hosté ze Spojených států.

Ricchi e Poveri
Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments