Legendární Rick Astley si střihl tři rockové covery

Co udělá pandemie z legendárních umělců? Baviče a experimentátory! Jak jinak si vysvětlit výlet popové hvězdy 80 let do rockových vod? Rick Astley sdílel sebe sama, jak si „střihl“ skladby The Strokes, Slipknot a REM. Nedávno totiž nahrál trojici videí na svůj oficiální kanál TikTok , kde od svého spuštění loni na jaře získal 1,6 milionu sledujících.

V jednom klipu Astley předstírá, že skartuje kytaru prostřednictvím singlu Slipknot z roku 2004 "Duality", který se objeví na třetím albu metalové kapely "Vol. 3: (Subliminal Verses)". Ve stejném stylu, tentokrát s modrým Fender Stratocaster ve stylu 50. let a poté se odváží k ikonickým úvodním akordům skladby "Last Nite" od The Strokes, zatímco video bliká mezi různými barevnými filtry. Ve třetím klipu si vzal skladbu REM z roku 1987 "The One I Love", natočenou z jeho domácího studia.

Loni v létě nabídl Rick Astley ztvárnění klasického singlu Foo Fighters z roku 1997 "Everlong". Jak jsme již v našich novinkách psali, navázal tím na neplánované a překvapivé přátelství s frontmanem Davem Grohlem v roce 2018, kdy byl pozván, aby se připojil k Foos na jevišti japonského festivalu Summer Sonic.

@rickastleyofficial

On this last day of Christmas, I bring you, Slipknot! #slipknot #ricktok #rickastley #fyp

♬ Duality - Slipknot
Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments