Lana Del Rey drsně na Instagramu

Kritika a sama zpěvačka, tj dlouhý příběh a její neustále sexistické výpady už jsou proslavené. Nově se vyjádřila opět na Instagramu:

„Kulturní otázka: Když teď mají Doja Cat, Ariana, Camila, Cardi B, Kehlani, Nicki Minaj a Beyoncé na prvních příčkách songy o tom, jak jsou sexy, nic na sobě nemají, šu*ají, podvádějí a tak dál, můžu prosím znovu zpívat o tom, jak se cítím nádherně, když jsem zamilovaná, i když vztah není dokonalý, nebo jak tančím za peníze, aniž bych byla pranýřována za to, že romantizuji zneužívání? Už mám po krk toho, jak to o mně ostatní ženské skladatelky nebo alternativní zpěvačky říkají, přitom ve skutečnosti jsem jenom romantický člověk, který popisuje realitu těchto nezdravých vztahů,“ napsala Lana na sociální síti.

„Nejsem antifeministka, ale ve feminismu musí být místo i pro ženy, které vypadají a chovají se jako já,“ píše dále ve svém příspěvku. „Ženy, které říkají ne, ale muži slyší ano. Ženy, které jsou nemilosrdně kritizovány za to, že jsou autentické a křehké. Ty, kterým jejich příběhy a hlas odebírají silnější ženy nebo muži, kteří ženy nesnášejí.“

Lana Del Rey také přiznala, že pokračuje na novém materiálu po ani ne rok staré desce "Norman Fucking Rockwell!"

Lana Del Rey
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments