Lady Gaga si střihla roli v Přátelích v duetu s Phoebe

Hit o Smradlavé kočce z legendárního seriálu Přátelé ožil v novém speciálu, který před pár dny spatřil světlo světa. Phoebe Buffay jej tehdy zpívala s bývalou kamarádkou Leslie a tentokrát si jej dá s fanynkou seriálu Přátelé Lady Gagou. Když Gaga dostala nabídku zahrát si ve speciální epizodě, neváhala proto ani minutu. S herečkou Lisou Kudrow alias Phoebe si v reunionu střihla roli Leslie a společně předělaly legendární scénu, během které si zazpívaly onu ikonickou Smradlavou kočku. Na tento skvělý a jistě i reklamní nápad přišel režisér Ben Winston.

„Přišel jsem za Lisou a zeptal se jí: Jsi připravená zpívat? A ona na to: Jo, to by byla určitě zábava. Prošli jsme si pár jmen, a nakonec jsme se shodli na Lady Gaga. Věděli jsme, že pokud to vyjde, bude to jedinečné spojení, Gaga má toho s Phoebe spoustu společného. Byla to vážně krásná chvíle. Lady Gaga po té šanci hned skočila,“ uvedl režisér ke svému nápadu.

Šestice přátel se vrátila na televizní obrazovky po dlouhých sedmnácti letech od odvysílání poslední epizody. Mimochodem se ve speciální epizodě objevili jako hosté také Justin Bieber či kapela BTS (ale to se dá vydržet)
Kromě toho, že obě dámy vypadají skoro jako sestry, tak si poslechněte, jak jim to spolu ladilo.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments