Lady Gaga, Bon Jovi a další budou účinkovat při inauguraci Joea Bidena

Nově zvolený prezident USA bude přebírat úřad ve středu 20. ledna a to během ceremoniálu na americkém Kapitolu ve Washingtonu DC spolu s nově zvolenou viceprezidentkou Kamalou Harris. Inaugurační výbor potvrzuje, že Lady Gaga bude během obřadu zpívat hymnu "The Star Spangled Banner", jako tomu bylo na Superbowlu 2016.

Očekává se, že letošní prezidentská inaugurace bude omezena kvůli pandemii koronavirů a kvůli přetrvávajícím bezpečnostním obavám po násilných událostech z minulého týdne na Kapitolu. Velká část oslav, která se obvykle uskuteční poté, bude buď virtuální, nebo přímý přenos. Jednou z takových událostí bude Celebrating America, televizní speciál Toma Hankse, který bude vysílán večer inauguračního dne. Během programu proběhnou živá vystoupení, ve které se představí Justin Timberlake, Demi Lovato a Jon Bon Jovi.

„Jsme nadšeni, že můžeme oznámit učinkující 59. inaugurační ceremonie,“ uvedl ve svém prohlášení generální ředitel výboru Tony Allen. „Představují jasný obraz velké rozmanitosti našeho velkého národa a pomohou ctít a oslavovat časem ctěné tradice prezidentské inaugurace, když nově zvolený prezident Biden a nově zvolená viceprezidentka Harris budou skládat přísahu.“

Star Spangled Banner with Lyrics, Vocals, and Beautiful Photos
Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments