Kytarista Pavel Hanus jede na sólové vlně a příští rok vyjede s vlastím projektem

Koncertování s jeho domovskou kapelou Citrón vzalo letos za své a tak se kytarový mág a učitel v jedné osobě vydal cestou tvorby vlastních nahrávek a mklipů a podpořil tak svou sólovou desku "MCMLXXXVII" z roku 2018.

„Tato deska je skutečným originálem, neboť jsem si ji celou natáčel sám,“ uvedl Pavel pro Muzika.cz.

Aktuálně pak vytvořil další klip k jedné ze svých skladeb, a to ke skladbě "Autumn Mood", kterou vám tímto představujeme.

„Chystám taky ještě letos natočit 2 videa, ke skladbám které už mám nahrané. Jedna z nich bude i zpívaný cover Malmsteenové skladby "Rising Force,“ doplnil své aktivity Pavel Hanus, který nehodlá sedět doma na gauči, ale věnuje se další tvorbě, než se opět vyjede na koncertní pódia.

„Na příští rok se chystám se svojí sólovou tvorbou hrát i živě s kapelou, pokud to situace umožní. Fanoušci se mohou těšit jak na instrumentální tvorbu, ale i na mnou zpívané věci,“ překvapil informací o svém zpěvu Pavel pro Muzika.cz. My pevně věříme, že se dílo podaří a rozhodně budeme u toho! Pokud i vy máte zájem o tvorbu tohoto rockového kytarového mága, pak vás osobně zve na své "sítě" Facebook, Instagram a YouTube.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments