Kylie Minogue by ráda spolupracovala s Madonnou a dalšími hvězdnými ženami

Zpěvačka aktuálně sklízí úspěch za své nové album "Disco" a nechala se slyšet, že si přeje pracovat po boku více žen. Album "Disco" se po svém vydání dostalo na první příčku britských hitparád a Kylie je první zpěvačkou, která v žebříčku alb ve Velké Británii zvítězila za pět po sobě jdoucích dekád.

„Za ta léta jsem natočila spoustu duetů a já je dělám absolutně ráda. Existuje v tom nevyslovené porozumění a kamarádství,“ řekla Kylie ELLE v novém rozhovoru a určitě měla na mysli například spolupráci s Jasonem Donovanem nebo Nickem Cavem.

„Určitě bych ráda spolupracovala s více ženami, protože s nimi jsem toho moc neudělala,“ dodala Kylie a uvedla jména Dua Lipa, Lady Gaga a Miley Cyrus jako potenciální spolupracovníky i v budoucnu.

„Obdivuji hodně žen z brandže, Whitney Houston, Cyndi Lauper, ABBA, Donna Summer či Diana Ross. Mluvilo se o tom, že s Madonnou děláme duet už před 20 lety. Pokud by se to stalo, bylo by to úžasné. Je tu tolik lidí, se kterými bych chtěla ráda pracovat,“ zasnila se australská zpěvačka.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments