Kryštof ruší vánoční koncerty v O2 areně a přesouvají je na příští rok

Jak jsme vás už před časem informovali, skupina Kryštof nejprve připravila jeden vánoční koncert, ale protože byl v mžiku vyprodán, rozhodli se odehrát ještě jeden. Bohužel se nic neuskuteční díky epidemiologické situaci v době pandemické a vše se přesouvá na rok 2021. Na koncertě v O2 areně měla zaznít i píseň "Vánoční", kterou Richard Krajčo a skupina Kryštof před dvěma lety nahráli s Karlem Gottem a po dohodě mezi Krajčem a Gottem ji představili až rok po jeho loňském úmrtí.

Prodáno na tento koncert bylo přes 30 000 vstupenek. Ty samozřejmě zůstávají v platnosti i na nové termíny. Lístky z pátku 4. prosince 2020 platí na nový termín 18. prosince příštího roku. Vstupenky ze soboty 5. prosince platí na 19. prosince 2021.

„Mezi prvními se odvážili a jako poslední se vzdali. Tak by se dal popsat příběh vánočních koncertů Kryštof v O2 areně, které se i během jarních omezení bleskově vyprodaly v dobré víře, že na podzim se vše v dobré obrátí,“ oznámila Eva Hromádková ze společnosti Bestsport.

Skupina Kryštof letos přeložila osm vlastních tradičních Kryštof Kempů a koncertní aktivity vyvíjeli z jara na streamu.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments