Krumlovský slunovrat s Čechomorem

Český Krumlov o víkendu od 19. do 21. června oslaví příchod léta docela stylově. Řadou koncertů napříč hudebním spektrem a se slavným Čechomorem jako třešničkou na dortu. Krumlovský slunovrat odstartuje řada orchestrů, které roztančí publikum v tempu několika různých žánrů. Dále nebudou chybět sbory, opera a celý hudební program završí vystoupení kapely Čechomor na II. nádvoří českokrumlovského zámku. Hosty koncertu budou navíc sourozenci Alex a Maxim Šestákovi a Ondřej Ruml.

„Z nabitého programu si vybere každý, ať už milovník klasické hudby, sousedského setkávání, nebo ten, který raději sleduje dění kolem sebe od stolku s vychlazeným drinkem,“ říká místostarosta Českého Krumlova Martin Hák.

V sobotu 20. června se tamní ulice promění v náměstíčko, kde se bude podávat občerstvení typické pro Itálii, takže pizza či „gelato“ nebudou zcela jistě chybět. Pro děti pak bude na náplavce připraven program plný zábavných her.

Krumlovský slunovrat letos nahrazuje Slavnosti pětilisté růže, které se nemohou uskutečnit z důvodu vládních opatření proti koronaviru. Vstupenky na koncert zakoupíte v síti Ticketstream.

Krumlovský Slunovrat