KLUBOOFKA zná vítěze prosincového kola a pokračuje v lednu soutěží o ceny!

První lednovou neděli, ve 20:00 hodin, odstartovala československá KLUBOOFKA, rock metalová hitparáda, jediná svého druhu u nás. Současně v den jejího ukončení bude mít premiéru již v pořadí druhá KLUBOOFKA WORLD. Hlasování se nám přesouvá z Facebooku na kanál Youtube, tak neváhejte podpořit své favority.

V lednové hitparádě nabízí tyto klipy:
Trilobit - Rock - Tahle zem
Rosa Nocturna - Světlonoš
Fatbat - Po cestě trnité
Torrax - Příběhy

Vítězem prosincového kola se stala „babská“ kapela Loretta se skladbou Už žádný slzy. Melodický metal Loretty byl vždy příjemným oživením metalové scény a není divu, že comeback Loretty v létě 2015 po více než 20 letech vzbudil mezi příznivci tvrdší muziky velký ohlas.

Divoká karta Nároďáku Jaroměř:
Dysangelium - Lepromancer
Tato death metalová úderka z Pardubic se do dalšího kola dostává díky "Divoké kartě", kterou uděluje jeden z hlavních partnerů hitparády, a to NÁROĎÁK JAROMĚŘ.

Hlasování v hitparádě "KLUBOOFKA" je doplněno o soutěž, kde hlasující může vyhrát čtyři multipacky piva Chotěboř Premium. Cenu získá šest výherců!!!

Do slosování výherců budou zahrnuti pouze registrovaní soutěžící (viz PODMÍNKY SOUTĚŽE).

Vyhlášení výherců proběhne vždy ve čtvrtém týdnu měsíce, kdy hlasování proběhlo a podmínky soutěže najdete na jejich stránkách.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments