KLUBOOFKA WORLD - tvoje jediná "klubová" hitparáda - ČERVEN 2021

KLUBOOFKA WORLD za vámi přichází po dvou měsících, a přináší vám hudbu z různých koutů Evropy. Červnový pořad bude stylově opět rozmanitý. Startujeme v neděli 20.6.2021 ve 20:00!!!

Soutěžit budou tyto klipy:
Divoká karta Nároďáku Jaroměř

Woe Unto Me - Angels To Die (BĚLORUSKO)
Hlasuj zde

Renegade Angel - Journey into madness (FINSKO)
Hlasuj zde

Surma - Until It Rains Again (MEZINÁRODNÍ)
Hlasuj zde

Winters Verge - Blood on the Foam (KYPR)
Hlasuj zde

Trauma - Astral misanthropy (POLSKO)
Hlasuj zde

Whiskey Roll - Falling (MAĎARSKO)
Hlasuj zde

Vítěz březnového kola

The Sixpounder - The New World Order (POLSKO)
Hlasuj zde

Hlasování je formou hodnocení a zhlédnutí jednotlivého klipu kapely, které chcete dát hlas. Započítává se jak zhlédnutí, tak palec nahoru. Hlasovat můžete na kanálu YOUTUBE „KLUBOOFKA“: https://www.youtube.com/channel/UC4CsOgjMzzP4zB5icpsE9tw

Hitparáda bude dostupná jak na kanálu YOUTUBE, tak v události FB KLUBOOFKA WORLD ČERVEN/JUNE a webových stránkách Nároďáku Jaroměř a KLUBOOFKA TV.

Šestice fanoušků, kteří se zúčastní hlasování, má možnost vyhrát 30 litrový sud piva PRÉMIUM našeho partnera Pivovaru Chotěboř. Podmínky soutěže najdete zde: https://kluboofkatv.cz/soutez-s-pivovarem-chotebor/

LUPENOMÁNIE V KLUBOOFCE

Soutěžte a pojďte s námi na festival nebo koncert. S našimi partnery jsme pro Vás připravili soutěžení o vstupenky. Zkrátka další důvod sledovat facebookové stránky @kluboofkatv.

Výběr akcí a partnerů: LETNÍ PARKET HOŘEPNÍK, OLYMPIC TOUR, PARKET ÚJEZD, ARAKAIN TOUR, NÁROĎÁK JAROMĚŘ, MAJÁLES a mnoho dalších.

Pokud si zde nenašel svoji oblíbenou akci, napiš nám o ní na mail: info@kluboofkatv.cz. Zařadíme tě tak do našeho výběru a třeba vyrazíme zrovna na tu tvoji pařbu.

ODKAZY:
Webové stránky: https://kluboofkatv.cz
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC4CsOgjMzzP4zB5icpsE9tw
FB událost: https://fb.me/e/Fnat069K

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments