KLUBOOFKA WORLD - tvoje jediná "klubová" hitparáda BŘEZEN 2021

KLUBOOFKA WORLD za vámi přichází i v březnu a přináší nejen pořádnou porci metalu, ale i otevírá hranice zemí, kam se dnes opět nemůžeme podívat. Je nám potěšením přivítat v našem pořadu Kaie Hansena (Gamma Ray, Helloween), který je hostem v klipu německé kapely INDUCTION.

V březnové hitparádě WORLD uvidíte tyto klipy:
Manzana - Vampire's Birthday Blood (FINSKO)
Disloyal - On The Ashes Of The World (POLSKO)
Kamäradi - Alkometalholičari (CHORVATSKO)
Seven Thorns - Symphony of Shadows (DÁNSKO)

Vítěz lednového kola:
Moyra - The Eyes of Rats (POLSKO)
Tito melodic death metalisté se svojí charismatickou frontmankou Margo Vás nakopnou již potřetí.

Divoká karta Nároďáku Jaroměř:
The Sixpounder - The New World Order (POLSKO)
Moderní metalová kapela, která spojuje nejtvrdší rock s elektronickou hudbou. V jejích skladbách najdete prvky groove, melodic, core metalu. Klip je nasazen pod záštitou hudebního klubu NÁROĎÁK JAROMĚŘ.

Divoká karta rádia HEY:
Induction & Kai Hansen - Mirror Make Believe (NĚMECKO)
Kapela INDUCTION kombinuje ve svém stylu technický riff a komponování na 7 strunnou kytaru. Byla založena v roce 2014 českým kytaristou Martinem Beckem. Se svou vlastní vizí toho, co bylo pro něj důležité, a nebyl závislý na trendech, hledal ambiciózní mladé hudebníky, kteří sdíleli stejný názor. Vše se mu podařilo, což uvidíte v soutěžním klipu, který je nasazen pod patronátem rádia HEY.
Hlasování je formou hodnocení a zhlédnutí jednotlivého klipu kapely, které chcete dát hlas. Započítává se jak zhlédnutí, tak palec nahoru. Hlasovat můžete na kanálu YOUTUBE "KLUBOOFKA": https://www.youtube.com/channel/UC4CsOgjMzzP4zB5icpsE9tw

Hitparáda bude dostupná jak na kanálu YOUTUBE, tak v události FB KLUBOOFKA WORLD BŘEZEN/MARCH a webových stránkách Nároďáku Jaroměř.

Šestice fanoušků, kteří se zúčastní hlasování, má možnost vyhrát čtyři multipacky piva Premium CHOTĚBOŘ: http://www.narodakjaromer.cz/kluboofka/podminky-souteze/

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments