Kluboofka květen 2021

Měsíc květen nás rozehřívá do letních teplot a ani KLUBOOFKA nezůstane pozadu. Čeká Vás sedm skladeb, které určitě rozpálí či u srdce zahřejí. Startujeme v neděli 16.5.2021 ve 20:00!!!
Soutěžit budou tyto klipy:
Divoká karta Nároďáku Jaroměř
Vanaheim - Za obzor

No Talent - Jiskra jako kráva

Moravius - Devil Indisguise

Divoká karta rádia HEY
Bastard - Nejvyšší čas

Kapriola - I v nás žije stín

RAMCHAT - Ľadová pláň SK

Vítěz dubnového kola
Roxor - Ke hvězdám

Hlasování je formou hodnocení a zhlédnutí jednotlivého klipu kapely, které chcete dát hlas. Započítává se jak zhlédnutí, tak palec nahoru. Hlasovat můžete na kanálu YOUTUBE „KLUBOOFKA“: https://www.youtube.com/channel/UC4CsOgjMzzP4zB5icpsE9tw
Hitparáda bude dostupná jak na kanálu YOUTUBE, tak v události FB KLUBOOFKA KVĚTEN a webových stránkách Nároďáku Jaroměř a KLUBOOFKA TV.
Šestice fanoušků, kteří se zúčastní hlasování, má možnost vyhrát poukaz na nákup masných produktů v hodnotě 500,- Kč od partnera soutěže V.I.P. Zvěřina. Podmínky soutěže najdete zde:
http://www.narodakjaromer.cz/kluboofka/podminky-souteze/

KLUBOOFKA TV
V druhé polovině roku 2020, kdy naši kulturu opět začala postihovat celosvětová zdravotní krize, se začal rodit projekt, který podporuje rockovou kulturu. Vše odstartovala československá hitparáda, na kterou navázala zahraniční (WORLD). V časech rozvolňování se podařilo natočit také nové formáty pořadů. INTERVIEW, tedy rozhovor, je doplněn dvěma klipy kapely. Název LIVE značí záznam živého koncertu. Díky tomuto rozvoji mohla vzniknout KLUBOOFKA TV a na jejích webový stránkách najdete většinu obsahu projektu, který byl zveřejněn. KLUBOOFKA TV stále připravuje něco nového, proto s Vámi zůstane nadále i v časech, kdy se budeme vracet k normálnímu životu.
Odkaz: https://kluboofkatv.cz

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments