KLUBOOFKA - jediná "klubová" hitparáda

V prosinci zažijete podruhé opravdovou rockovou a metalovou smršť v podobě šesti soutěžních skladeb, a to hned dvakrát. První prosincovou neděli odstartuje československá KLUBOOFKA, a v den jejího ukončení bude mít premiéru zahraniční KLUBOOFKA WORLD. O KLUBOOFCE WORLD se dozvíte více v jiném článku.

V prosincové hitparádě uvidíte tyto klipy:
Neni zač - Kdo nám bude hrát?
Loretta - Už žádný slzy
Bastard - Tváře provinilých
Whatrock - Chuť ráje

Vítězem listopadového kola je valašská „pumelice“ Power 5 se skladbou Planety. Nejen že postupuje do dalšího kola, ale uslyšíte ji i na rádiu HEY. V příštím roce se můžete těšit na jejich nové album.

Divokou kartu Nároďáku Jaroměř získává kapela Dysangelium a skladba Lepromancer. Tato death metalová úderka z Pardubic se do dalšího kola dostává díky „Divoké kartě“, kterou uděluje jeden z hlavních partnerů hitparády, a to NÁROĎÁK JAROMĚŘ.

O vítězi opět rozhodnou svými hlasy diváci ve FB události "KLUBOOFKA - PROSINEC", kde je zveřejněna anketa. Hitparáda bude dostupná jak v této události, tak na YOUTUBE kanálu a webových stránkách Nároďáku Jaroměř. Šestice fanoušků, kteří se zúčastní hlasování, má možnost vyhrát patnáctilitrový sud piva CHOTĚBOŘ.

Vítězové z listopadu mají vyhrané soudky rezervované od 1.12.2020 na prodejních místech. Odběrem kanálu YOUTUBE podpoří fanoušci hudební klub NÁROĎÁK JAROMĚŘ, odběr kanálu je navíc zcela ZDARMA!!!

Odkazy KLUBOOFKA: Web / FB událost / YouTube

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments