Kluboofka duben 2021

„Duben, ještě tam budem“ to platí letos dvojnásob. Tak pokud jste za kamny nebo ne, nezapomeňte se podívat na dubnový pořad Kluboofka. Po Velikonoční výslužce přichází další porce žhavé muziky z našich luhů a hájů.
Soutěžit budou tyto klipy:
Divoká karta Nároďáku Jaroměř:
Rock String - Smlouva s ďáblem

Vanaheim - Za obzor

Forrest Jump - Hou hou, maličká

Divoká karta rádia HEY:
Wishmasters
- Wasteland

Doomas - Portal SK

Roxor - Ke hvězdám

Vítěz březnového kola:
Krabat&Vilém Čok - Strýček Véna Peprný

Hlasování je formou hodnocení a zhlédnutí jednotlivého klipu kapely, které chcete dát hlas. Započítává se jak zhlédnutí, tak palec nahoru. Hlasovat můžete na kanálu YOUTUBE „KLUBOOFKA“: https://www.youtube.com/channel/UC4CsOgjMzzP4zB5icpsE9tw
Hitparáda bude dostupná jak na kanálu YOUTUBE, tak v události FB ROCKOVÉ VELIKONOCE V KLUBOOFCE a webových stránkách Nároďáku Jaroměř.
Šestice fanoušků, kteří se zúčastní hlasování, má možnost vyhrát batoh z kolekce „NÁROĎÁK FEST“: http://www.narodakjaromer.cz/batoh-metal-narodak-fest/

KLUBOOFKA DĚKUJE PARTNERŮM

Rockeřiska, v naší české kotlině, a nejen v ní, patří pěnivý mok k nedílné součásti naší zábavy. Proto jsme rádi, že součástí našeho projektu KLUBOOFKA je i náš partner Pivovar Chotěboř. Patří mu velké poděkování za podporu česko - slovenské hudební scény!!!

Někteří z Vás již mohli ochutnat pivo PREMIUM, jakožto výherci našich společných soutěží. Ceny nevyhrávají jen fanoušci, ale i kapely. Veškeré informace o soutěžích najdete na FB a webových stránkách hudebního klubu NÁROĎÁK JAROMĚŘ.

Pivovar Chotěboř je prvním nově postaveným průmyslovým pivovarem v novodobé pivovarské historii. Vyrostl na kraji města a v roce 2009 zahájil výrobu. Bylo to po 33 letech od posledního pivovaru uvedeného do provozu v minulém století v tehdejším Československu.

Zasílání
Upozornění na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments